top of page

Hledáte elegantní židli do interiéru i exteriéru?

židle Venezia, gondola ve vašem domě!

plastová židle Venezia

 

Profil připomínající příďové linie gondoly, inspiraci pro elegantní židli, která obdržela a nadále přijímá mnoho ocenění. Je vhodný pro venkovní použití, ale také pro příjemné a originální vnitřní prostory.

 

Vyrobeno z exkluzivního a ekologického venkovního materiálu (polypropylen a sklolaminát).

venkovní židle Venezia

Venezia je pohodlná a praktická židle, kterou navrhl Paolo Favaretto, BBB Italia. Je k dispozici ve 4 barvách: černá ral 9005, červená ral 3020, šedá ral 7001, bílá ral 9003.

červená plastová židle
bílá plastová židle
šedá plastová židle
černá plastová židle

Tyto židle jsou nejprodávanější v Itálii, ale prodávají se úspěšně i po celém světě.

Je to praktická židle, protože je stohovatelná (maximálně 4 kusy).

Právě z tohoto důvodu je můžete mít doma na malém prostoru. Když máte mnoho hostů, můžete je vytáhnout.

stohovatelná židle

Židle Venezia obdržela a nadále přijímá mnoho ocenění.

Nejdůležitější a nejprestižnější je " Compasso d´oro" získané v roce 2008.

design Paolo Favaretto

Rozměry jsou:

Výška sedáku   46 cm

Celková výška  76 cm

Hloubka            50 cm

Šířka                 54 cm

 

Venezia.JPG
židle na terasu

Zrekapitulujme si tři hlavní důvody, proč si pořídit židle Venezia:

1. Praktická a elegantní, můžete ji umístit kamkoli!

2. Super kvalita, pohodlná a robustní... prostě na cely život!

3. Skvělá cena!!!

nejprodávanější židle 2020

SKVĚLA CENA!         2759 KČ

 

Kupte to hned: Klikněte na link

bbb.JPG

Kdo vyrábí židle VENEZIA? je to BBB!

Společnost BBB založená v roce 1949, v období maximálního rozvoje italského designu, za které se 50. léta považují, působí v designovém průmyslu s vlastní speciální identitou. Spíše než pouhé sledování vrcholných trendů převzala společnost roli hnací síly mezi experimentováním a tradicí. Ve své roli dokázala BBB reprezentovat neustále se měnícího ducha doby v moderním, ale vždy vyváženém stylu, čímž vytvořila aktualizovanou a elegantní italskou živou kulturu. Seznam spolupracovníků, kteří BBB v této evoluci doprovázeli, je sám svědkem toho, čeho v průběhu let dosáhli: Giorgio Decursu, De Pas D'Urbino Lomazzi, Paolo Ferrari, Carlo Santi, „mistři“ Gio Ponti a Vittorio Prato.

Současní designéři Jasper Morrison, Marco Piva, Paolo Favaretto, Gio Ponti, Enrico Davide Bona, Franco Poli, Renè Barba, Marcello Ziliani, Edy & Paolo Ciani, Massimo Colombo, Ilaria Prato, Bruno Rainaldi, Antonio Pio Saracino, Lidor Gilad, Yotam Shabtai, Roby Cantarutti a F. Petricich, Michele Franzina a Harri Koskinen, vítěz v soutěži Compasso d'Oro 2004 za křeslo MUU.

paolo-favaretto.jpg

Kdo navrhl knihovnu Sapiens? Paolo Favaretto.

Zvědavost, houževnatost a vášeň pro výzkum charakterizují naši práci již více než 40 let v našem Design studiu průmyslového designu a architektury interiérů založeném v roce 1973 v Padově Paolem Favarettem. V 80. letech bylo Studio jedním z prvních v Itálii, které se zapojilo do obchodních vztahů v zahraničí a spolupracovalo s prestižními společnostmi v Severní Americe, Evropě a Asii.

Spolehlivost a prokázaná kompetence pomohly Studiu navázat dlouhodobý vztah a řadu výrobních metod, které Studio použilo ke konstrukci celého industrializačního procesu pro většinu svých projektů. Mezi další renomované hodnoty ve Studiu patří důležitost při aplikaci materiálů, přesnost designu a výzkum inovací formy a funkce.

ergonomická plastová židle

2759 KČ

 

Klikněte na link

bottom of page