top of page
martinelli_luce_home_m_black.png

Martinelli luce

Jak převyprávět téměř sedmdesát let historie v několika řádcích textu prostřednictvím klíčových prvků, které vždy vedly naše volby?

 

investice do materiálů a výrobních technologií

hledání podstaty ve formách

příroda jako zdroj inspirace

experimentování

inovace

 

Nebo to můžeme udělat prostřednictvím našich produktů;

 

díky jejich liniím

osobitému stylu

světlem

 

To vše je dědictvím sedmi desetiletí, která následovala jedno po druhém, ale také designovým stylem, který dokáže být citlivý na přísnost, ne na módu, k jasné vizi světa designu a ne k jednoduché obchodní logice.

Inovace, podstata, jiný úhel pohledu

 

Od chvíle, kdy Martinelli Luce ožila, nás vždy inspirovalo několik zásadních hodnot. Díky inovacím dokazujeme vášeň pro naši práci, která prochází snahou o změnu. Věříme v to podstatné, což pro nás znamená žádné ozdůbky nebo zbytečné ozdůbky; čáry, které nakreslíme a které dávají našim produktům tvar a obrys, jsou zároveň minimální a maximální. Není to jen otázka designu: je to designový koncept a výrobní filozofie. Chceme stimulovat nové pohledy inspirováním zvědavosti a kreativity lidí prostřednictvím našich produktů; ať už jsou to inženýři, architekti, prodejci nebo prostě soukromé osoby. Umožnit jim vidět novýma očima to, co se jim denně jeví jako obyčejné. Prostřednictvím těchto jednoduchých a neocenitelných hodnot pro nás, dokážeme zůstat věrni kreativní kultuře, která prostupuje každým z našich projektů nebo produktů.

Ocenění

Aby mohla být značka započítána mezi ty, které se zapsali do historie designu, potřebuje určité prvky. Jedinečný a nesporný stylistický rys; tento styl, který nejen dělá lidi šťastnými a vášnivými, ale také je vede k návštěvě muzeí po celém světě. Výrobky jako lampa Cobra od Elia Martinelliho nebo Ruspa a Pipistrello od Gae Aulentiho byly nebo stále jsou přítomny v muzeích světového významu, mezi něž patří především MoMA v New Yorku a milánský Triennale. Dalším prvkem je množství ocenění získaných v průběhu let, udělovaných autoritativními organizacemi na mezinárodní úrovni.

 

bottom of page