martinelli_luce_home_m_black.png

Martinelli luce

Jak převyprávět téměř sedmdesát let historie v několika řádcích textu prostřednictvím klíčových prvků, které vždy vedly naše volby?

 

investice do materiálů a výrobních technologií

hledání podstaty ve formách

příroda jako zdroj inspirace

experimentování

inovace

 

Nebo to můžeme udělat prostřednictvím našich produktů;

 

díky jejich liniím

osobitému stylu

světlem

 

To vše je dědictvím sedmi desetiletí, která následovala jedno po druhém, ale také designovým stylem, který dokáže být citlivý na přísnost, ne na módu, k jasné vizi světa designu a ne k jednoduché obchodní logice.

Inovace, podstata, jiný úhel pohledu

 

Od chvíle, kdy Martinelli Luce ožila, nás vždy inspirovalo několik zásadních hodnot. Díky inovacím dokazujeme vášeň pro naši práci, která prochází snahou o změnu. Věříme v to podstatné, což pro nás znamená žádné ozdůbky nebo zbytečné ozdůbky; čáry, které nakreslíme a které dávají našim produktům tvar a obrys, jsou zároveň minimální a maximální. Není to jen otázka designu: je to designový koncept a výrobní filozofie. Chceme stimulovat nové pohledy inspirováním zvědavosti a kreativity lidí prostřednictvím našich produktů; ať už jsou to inženýři, architekti, prodejci nebo prostě soukromé osoby. Umožnit jim vidět novýma očima to, co se jim denně jeví jako obyčejné. Prostřednictvím těchto jednoduchých a neocenitelných hodnot pro nás, dokážeme zůstat věrni kreativní kultuře, která prostupuje každým z našich projektů nebo produktů.

Ocenění

Aby mohla být značka započítána mezi ty, které se zapsali do historie designu, potřebuje určité prvky. Jedinečný a nesporný stylistický rys; tento styl, který nejen dělá lidi šťastnými a vášnivými, ale také je vede k návštěvě muzeí po celém světě. Výrobky jako lampa Cobra od Elia Martinelliho nebo Ruspa a Pipistrello od Gae Aulentiho byly nebo stále jsou přítomny v muzeích světového významu, mezi něž patří především MoMA v New Yorku a milánský Triennale. Dalším prvkem je množství ocenění získaných v průběhu let, udělovaných autoritativními organizacemi na mezinárodní úrovni.

 

Amarcord
Amarcord
Babele
Babele
Biconica pool
Biconica pool
Blow
Blow
Cicala
Cicala
Circular slim
Circular slim

závěsná lampa

Coassiale
Coassiale
Cobra
Cobra
Colibrí
Colibrí
Cupolone
Cupolone
Cyborg
Cyborg
Cyborg Outdoor
Cyborg Outdoor
Elastica
Elastica
Elmetto
Elmetto
Eva 798
Eva 798
Fluida
Fluida
Hoop
Hoop
L´amica
L´amica
LED+O
LED+O
Maggiolone
Maggiolone