top of page

Pozor: máte příliš mnoho knih a nevíte, kam je umístit??

Jednoduchým a stylovým způsobem díky knihovnám SAPIENS

kovová knihovna Sapiens
designová knihovna Sapiens
designová knihovna Sapiens

Nesnáším knihy! nechápejte mě špatně, rád čtu, miluju je,  ale mám příliš mnoho knih, které nevím, kam dát.

Hlavni problém je v tom, že jsou všude. některé jsou na policích, jiné na podlaze a některé jsou hromadně naskládané.

Další problém je, že většina knihoven na trhu zabírá příliš mnoho místa a v mém bytě bych nevěděl, kam dát.

Naštěstí pro mě a pro Vás je zde řešení :)

Dovolte mi, ať Vás seznámím s knihovnami SAPIENS. Maj nádherný design, který je neuvěřitelně všestranný a tuto knihovnu můžete do značné míry umístit kamkoli u vás doma protože také nezabírají mnoho místa.

designová knihovna Sapiens

Sapiens je vertikální kovová knihovna, kterou navrhl Bruno Rainaldi. Pojme velké množství knih a zabírá málo místa (stojan 35 × 35 cm). Knihy jsou na policích uspořádány vodorovně tak, že je skrytý rám knihovny. Výsledným efektem je pozastavený sloupec knih!

designová knihovna 3 výšky

Tyto knihovny jsou nejprodávanější v Itálii a prodávají se po celém světě, z Ameriky do Austrálie, kliknete sem a podívejte se na fotky.

Knihovny Sapiens vypadají jako sochařské věže, když je naplníte knihami, takže místo toho, abyste je schovávali v rohu, můžete je také nechat vyniknout a umístit je proti tmavé zdi, nejlépe tam, kde se také nachází koutek pro čtení.

SAPIENS_BBB_001_sc.jpg

Knihovna Sapiens je k dispozici ve 4 barvách (matně černá, antracitově šedá, hliníkově šedá a matně bílá). Je z plechu potažená epoxidovou pryskyřicí obsahující trubkový ocelový sloup s obdélníkovým průřezem 100x30mm, tloušťka 1,5mm, police z ocelového plechu 190x140mm, tloušťka 1,5 mm. Tak je to Super kvalita! Je to na cely život!

Vyberte si model a barvu a udělejte si radost

7 tipů k vytvoření útulného domova. Stáhněte si materiál zdarma
Naučte se, jak si vytvořit domov, ve kterém se bude cítit jako v pohádce?

bílá kovová knihovna
šedá kovová knihovna

Matně bílá

Hliníkově šedá

kovová knihovna antracitově šedá

Antracitově šedá

kovová knihovna matně černá

Matně černá

Sapiens se dodává ve třech různých výškách:

Výška 97 cm (6 polic)

Výška 152 cm (10 polic)

Výška 202 cm (14 polic)

dimensions sapiens.JPG

Zrekapitulujme si tři hlavní důvody, proč si pořídit knihovnu Sapiens

1. Zabírá málo místa, můžete jej umístit kamkoli!

2. Super kvalita, je to na cely život!

3. Skvělá cena!!! Od 4977 kč

elegantní knihovna Sapiens
bbb.JPG

Kdo vyrábí knihovnu Sapiens? je to BBB!

Společnost BBB založená v roce 1949, v období maximálního rozvoje italského designu, za které se 50. léta považují, působí v designovém průmyslu s vlastní speciální identitou. Spíše než pouhé sledování vrcholných trendů převzala společnost roli hnací síly mezi experimentováním a tradicí. Ve své roli dokázala BBB reprezentovat neustále se měnícího ducha doby v moderním, ale vždy vyváženém stylu, čímž vytvořila aktualizovanou a elegantní italskou živou kulturu. Seznam spolupracovníků, kteří BBB v této evoluci doprovázeli, je sám svědkem toho, čeho v průběhu let dosáhli: Giorgio Decursu, De Pas D'Urbino Lomazzi, Paolo Ferrari, Carlo Santi, „mistři“ Gio Ponti a Vittorio Prato.

Současní designéři Jasper Morrison, Marco Piva, Paolo Favaretto, Gio Ponti, Enrico Davide Bona, Franco Poli, Renè Barba, Marcello Ziliani, Edy & Paolo Ciani, Massimo Colombo, Ilaria Prato, Bruno Rainaldi, Antonio Pio Saracino, Lidor Gilad, Yotam Shabtai, Roby Cantarutti a F. Petricich, Michele Franzina a Harri Koskinen, vítěz v soutěži Compasso d'Oro 2004 za křeslo MUU.

bruno-rainaldi.jpg

Kdo navrhl knihovnu Sapiens?

Bruno Rainaldi začal pracovat ve velmi mladém věku na komunikaci designového nábytku. Ironicky se nazýval „Street designer“ a jeho styl „chaoticky přísný“. Má na starosti první High- Tech v Corso di Porta Ticino, Miláno. Podporuje Maddalenu De Padovu v historickém showroomu na Corso Venezia a dále Henryho Baleriho jako člena Baleri & Associates při definování komunikačních strategií pro společnosti a maloobchodní design. Founds Rare Studio, jehož je duší a kreativním ředitelem -  zahajuje svoji první spolupráci jako umělecký ředitel / designér s několika designérskými firmami v Itálii jako Alivar, MDF, Mussi Italy, Sintesi a dále Terzani, Slamp, Casprini, Annibale Colombo, Bilumen, Davide Medri, Dilmos a Opinion Ciatti. Jeho hluboká znalost trhu, jeho vášeň pro figurativní umění spojují profesionální kompetenci Bruna Rainaldiho se světovým designem. Bruno Rainaldi navrhl knihovny, stoly, židle, pohovky, křesla, postele, doplňky a osvětlení. Ze všech jeho projektů si zaslouží zvláštní uznání knihovna PTOLOMEO, vítěz Zlatého kompasu 2004.

Kdo za tím stojí?

IMG-20210403-WA0002_edited_edited.jpg

Raffaele Savron 
Majitel e-shopu s italským nábytkem


Jako rodilého Itala mě vždy fascinovala krása. Krása žen, vína a umění. Rozhodl jsem si ze své vášně vytvořit poselství. Již 25 let se věnuji italskému designu a pomohl jsem desítkám jednotlivců vytvořit z jejich domova umělecké dílo. V případě Vašeho zájmu rád pomohu i Vám.
 

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávku dvou knihkupectví.

Služby zákazníkům

Potřebuješ pomoc? Otázky týkající se montáže? Je snadné a rychlé (5 minut), ale jsme vám k dispozici, abychom vám pomohli.

30 dnů na vrácení zboží

2 roky záruka

Další knihovny

designová knihovna bblos

B.Blos

designová knihovna MOOIE

Mooie

designová knihovna Nardo

Nardo

designová knihovna hakkasan

Hakkasan

Vyberte si model a barvu a udělejte si radost

7 tipů k vytvoření útulného domova. Stáhněte si materiál zdarma
Naučte se, jak si vytvořit domov, ve kterém se bude cítit jako v pohádce?

bottom of page