top of page

Studio Habits

studio_habits.jpg
elastica_3-1200x600--web.jpg

Studio HABITS založili v roce 2004 Innocenzo Rifino a Diego Rossi, po několika letech nezávislých profesionálních zkušeností mezi Itálií a Japonskem při vývoji projektů v oblasti robotiky, osvětlení a interakčního designu. Studio HABITS dnes rozšířilo své profesionální zkušenosti v různých průmyslových oblastech a navázalo spolupráci v různých částech světa na projektech globálního významu. Práce jsou z velké části zaměřeny na digitální produkty, domácí automatizaci, spotřebiče a osvětlení.

Studio implementovalo metodu designu založenou na rychlém přechodu od nápadů k prototypům podle nepřetržitého a konkrétního cyklu. Shromáždilo více než 100 mezinárodních ocenění za design, například Red Dot, IF, Good Design, Design Plus, German Design Award, ADI Compasso d'Oro, abychom jmenovali alespoň několik. Tým je složen z profesionálů s různým zázemím, zejména průmyslových designérů a také elektronických / mechanických inženýrů, tvůrců modelů, vizuální designér, výzkumný designér.

Členové týmu jsou také zapojeni jako lektoři na různých evropských univerzitách, včetně Fakulty designu Politecnico di Milano, jedné z nejznámějších světových designových univerzit v oboru.

bottom of page